קידום אתרים מקצועי

אם פעם קידום אתרים היה תחום פרוץ למדי, בו אסופת ספאמרים ניסתה להשתלט על מנועי החיפוש באמצעות פעולות כמו הצפת מילות מפתח, החלפת קישורים מסחרית עם כל ישות אינטרנטית באשר היא, הרי שאנו שמחים לבשר לכם שכבר מזמן תמו הימים האלה. מנועי החיפוש, ובראשם גוגל, התבגרו מאוד לאורך השנים וכיום מלאכת הקידום היא מורכבת הרבה יותר. קידום אתרים מקצועי בשנות האלפיים דורש התמחות מורכבת ממגוון תחומי אינטרנט  – תכנות, ניהול תוכן, כתיבה שיווקית, בניית קישורים, ניתוח דפוסי גלישה (טראפיק) וכיו"ב.

קידום אתרים מקצועי מתחיל מאתר עם קוד תקני ומבנה נכון. לפני כל תחילת פרוייקט קידום אתרים- מומחה קידום אתרים מקצועי מטעמנו  יבצע בחינה של קוד האתר, ומערכת ניהול התוכן שלו, ויגבש רשימת המלצות לתיקון הקוד.

לאחר אופטימיזציה של קוד האתר נשלב באתרך תכנים איכותיים הממוקדים במילות המפתח הרלוונטיות אותן חקרנו מבעוד מועד.

אם, כאמור, פעם הצפת מילות מפתח הייתה טכניקה אפקטיבית לקידום אתרים, הרי שכיום מנועי החיפוש פחות תמימים בבואם לדרג אתרים. מאמרים רוויי מילות מפתח שמניסים גולשים מן האתר יכולים לפגוע מאוד במיקומיו. זאת, בהתחשב בעובדה שמנועים כמו גוגל נותנים ערך למשך שהיית הגולשים באתר. על מנת להימנע מכך קופירייטר מקצועי ייצר לאתר האינטרנט טקסטים איכותיים שיודעים להיות אטרקטיביים למנועי חיפוש ובני אנוש בו בזמן.

אחד מהשלבים החשובים ביותר בכל תהליך של קידום אתרים מקצועי הוא בניית מערך קישורים אפקטיבי לאתר. אם פעם כמות הקישורים הייתה חשובה יותר מאיכותם, הרי שכיום רק קישורים הנכנסים מאתרים אמינים ורלוונטיים לתחום  האתר שלנו נותנים ערך אמיתי בקידום. Seo Art תבנה לאתרכם מערך קישורים איכותי שיזניק אתכם במעלה תוצאות החיפוש.

קידום אתרים מקצועי ינקוט אך ורק בשיטות אתיות ולגיטימיות, כאלה שלא יסכנו את האתר שלכם מעונשים של מנועי חיפוש. אמנם צריך מעט סבלנות על מנת לראות את מלוא פירות הקידום, אבל אין ספק שקידום אתרים מקצועי הנוקט בשיטות אתיות מצדיק את עצמו לטווח הבינוני והארוך.

למידע נוסף על שירות קידום אתרים מקצועי חייגו: 03-9321646