פרסום בגוגל

 

גוגל עשתה מהפכה בעולם הפרסום עם השקת שירות המודעות הממונות שלה. פרסום בגוגל אפשר לראשונה שימוש בפרסומות טקסט אשר אינן פוגעות בחווית הגולש (שלא כמו באנרים למשל) ומביאות לו תוכן שיווקי ממוקד הרלוונטי לחיפוש שלו. כמו כן ,פרסום בגוגל יצר סטנדרטים שיווקיים  חדשים של עלויות פרסום תלויות תוצאה, שכן אנו משלמים רק עבור קליקים שפרסומת הטקסט שלנו הניבה.

שוב , נוצר כאן השילוש השיווקי הקדוש – פרסום ממוקד, מדיד וזול. תכנון נכון של אסטרטגיית פרסום או  קידום אתרים אורגני בגוגל בגוגל ידע לבחור את המילים הנכונות, בעלויות הנכונות, ויצליח לייצר פניות של לקוחות פוטנציאלים.

עלות של כל קליק על המודעה שלנו מתומחר על פי רמת התחרותיות שלו. לרוב המילים עם התנועה הגדולה ביותר יהיו גם התחרותיות ביותר, והמחיר להופעה בעמוד הראשון יהיה מן הסתם גבוה יותר. מחיר הקליק נתון למכרז בין בעלי אתרים, וגוגל כמובן נותנים עדיפות למי שמוכן לשלם מחיר גבוה יותר על כל קליק שהקמפיין שלו מניב.

עם זאת' יש לזכור כי דירוג המודעות מושפע מקריטריונים נוספים כמו ציון איכות, רלוונטיות, היסטוריית קמפיין ועוד. פרסום בגוגל הנעשה על ידי מקצוענים יעלה את ציון האיכות של הקמפיין שלך, מה שיתבטא בעלויות נמוכות יותר למיקומים גבוהים. כמו כן, פרסום מקצועי בגוגל ידע לאתר נישות לא תחרותיות בעלי אחוזי המרה גבוהים שיכולות לייעל מאוד את תקציב הפרסום שלכם.

דגש נוסף לקפמיין אפקטיבי בגוגל, הוא יצירת דפי נחיתה יעודיים לקמפיין. דפי נחיתה מתוכננים היטב יוצרים קריאה לפעולה אצל הגולש, ומאופיינים באחוזי המרה גבוהים במיוחד.

לקבלת מידע נוסף על שירותי פרסום בגוגל חייגו 03-9321646